| stop99 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar o masina si sunt cam indecis. Dispun de o suma de aproximativ 13.000€, iar eu ma gandeam la un Audi A4 B8 sau un BMW F30. Ce perere aveti despre aceste masini sau ce alte masini imi recomandati?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

La 13000 eur gasesti audi si bmw din uk cu putini km. In rest pe europa o masina buna cum zice seriosu de la 20k in sus mai bine noua cu 50.000€ bmw si te tine 20 de ani sau pana ajungi la pensie daca esti maniatic cu ingrijirea masinii

suntserios
| suntserios a răspuns:

Mie mi ar sari gandul la audi si bmw cand as avea 20.000 euro. La 13.000 cred ca mi as lua o Honda Civic.

| Alexandrionelu a răspuns:

La banii ăștia, deja te poți uita la un F10. Net superioara ca și confort, stabilitate, spațiu, etc. fata de f30.
Dacă totuși vrei un Fwd, mai degeaba te-ai putea întreba dacă sa fie A5 sau A6.
Succes!