| Alexgshsn a întrebat:

Vreau sa îmi cumpăr un modulator FM cu Bluetooth pentru mașină, cablu auxiliar la mașină am dar as vrea mai mult Bluetooth, am experimentat deja modulator fără Bluetooth asa ca acela iese din discuție, as vrea părerile altora, care ori au folosit cu Bluetooth ori au văzut dacă e de calitate sau nu, cam ce modulator as putea sa îmi iau și care sa fie bun dar nici foarte scump... sa fie ca raport calitate/preț bun.

Răspuns Câştigător
| George12356456 a răspuns:

Akai fmt-66b, 88 lei pe eMAG.

3 răspunsuri:
| George12356456 a răspuns:

Salut! In caz că te interesează, exista un receptor bluetooth care se baga in auxiliar. Mi se pare mult mai practic așa. Acum depinde și de preferințe, al meu tine încărcat vreo 4 ore și pentru mine e suficient. L-am luat cu 7 lei de pe AliExpress.

| Alexgshsn explică (pentru George12356456):

Pare o idee destul de buna dar pana as lua de pe Ali expres ca stiu ca durează ceva tot as vrea vreo opțiune rapida pana ajung sa fac auxiliar ul cu Bluetooth, ai idee de un modulator de calitate?

| George12356456 a răspuns (pentru Alexgshsn):

Akai fmt-66b, 88 lei pe eMAG.