| spidy a întrebat:

vreau sa ma ajutati cu ceva sfaturi,cei care ati dat recent traseul (B) in bucurestii noi(teatrul masca) cum a fost? cat v-a tinut? vi s-a parut greu? politistul va induce in eroare, gen(vireaza la dreapta si la dreapta e interzis etc...) stiu ca plecarea se face din fata de la teatru masca si te scoate direct in bulevard nu? vreau sa stiu daca se poate mai multe despre cum se desfasoara traseul! te pune sa faci si garare cu spatele? sau doar laterala? mersul inapoi? Multumesc!

2 răspunsuri:
| KrYsTy2OOO a răspuns:

A dat si frate-miu a zis ca nu a fost greu doar a mers cu fata si putin su spatele, apoi parcatea si gata.

| Gogoshica94 a răspuns:

Politistul te mai induce si in eroare sa stiiwinking cand iti spune ceva incorect tu trebuie sa il contrazici si sa faci cum trebuie happy