| Miuletz a întrebat:

Salut TPU! Vreau sa ma inscriu pentru sala, imi poate explica cineva ce exact trebuie sa fac? Am intrat pe DRPCIV si cand completez formularul imi spune ca introduc datele gresit. Care este codul meu unic de inregistrare? Il gasesc in dosar? Mi-am pus numele si data programarii. Si programarea aceasta este o programare doar pentru a imi depune dosarul sau pot da direct sala atunci? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| ncristian7805 a răspuns:

Salutare. Daca ai probleme sa te inregistrezi online, mai simplu poti merge la ghiseu, depui dosarul si poti da sala. Ceea ce depinde este daca depinzi de ilfov sau Bucuresti, deoarece au program diferit pentru fiecare, si totodata poti intreba la ghiseu in ce zii si ce interval orar poti da sala. Sper ca te am ajutat!

| Miuletz explică (pentru ncristian7805):

Am rezolvat pana la urma, mai am o intrebare daca nu deranjez. Unde as putea sa platesc taxa pentru sala? Sau ar fi mai ok sa platesc prin banca? Multumesc!

| ncristian7805 a răspuns (pentru Miuletz):

Saluatare! s-ar putea sa fie destul de tarziu cand raspund, dar iti zic in caz ca nu ai platit. Normal, iti apare la ei pe site, unde se plateste, era un site, nu mai tin minte cum se numea, daca nu, cand te duci la DRPCIV, o sa te trimita la o banca din apropiere cu toate detaliile pentru a realiza plata.