| Emilion a întrebat:

vreau sa-mi cumpar un citroen xantia an1997 motor 2.1td si nu stiu ce sa fac vreau cateva sfaturi este/nu este o masina buna cam care ar fi defectele ei.multumesc FUNDA

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Masina este ok dar sa fie mai noua.
Problema cea mai mare o reprezinta taxele la primarie prea mari.
Pentru acel 0, 1 cat a trecut de 2l platesti cam 6 mil in plus.
Apoi este cam veche si incep sa te lase tot ce inseamna garnitura de cauciuc.
Depine si gradul de uzura general motor, transmisie, caroserie.
Are 17 ani.
Daca o da gratis tot nu as lua-o.
Este un fel de credit la banca.
Tot timpul o sa fie nevoie sa-i faci ceva.
Nu te mai intreb de taxa de înmatriculare ca este deja prea mare.

1 răspuns: