| florinrazvan a întrebat:

vreau sa-mi cumpar un smart fourfour din 2007, diesel 1.5 cutie manuala160.000,o cumpar dela nevasta sefului,mi-a da in rate,de aia as fi interesat, voi stici cv? despre smart44, sunt fiabile? scumpe la intretinere? scumpe la piese?

Răspuns Câştigător
| 8SlimShady a răspuns:

Motorul diesel de 1.5 de pe o asemenea masina isi face treaba bine. sunt fiabile iar piesele au preturi. decente, sa zic asa. Banuiesc totusi ca stii ca-s facute de Mercedes.

| florinrazvan explică (pentru 8SlimShady):

Da stiu ca sunt facute de Mercedes, de aia ma gandeam ca este mai scump la piese