| ZeeK a întrebat:

Vreau si eu sa stiu daca pui un subwoofer auto activ (de max 400 W ) pe o Toyota avensis din 2007 mai trebuie sa faci retusuri la masina, adica sa mai adaugi sudura sau suruburi? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| aLeXsNs a răspuns:

Asta depinde de tine pentru ca daca stai sa-l scoti toata ziua. Pentru subwoofer-ul este mare si nu cred ca mai poti baga multe lucruri. Dar daca-l tii mult pe masina trebuie prins. D-ar ce-l mai bine pune-l asa direct pe accea bancheta din portbagaj. Si incearca sa ascunzi firele. Daca mai ai intrebari intreaba-ma. Funda se da?