| Ionut29897 a întrebat:

Salut tuturor! As vrea niște păreri in legătura cu mini Cooper
Este o masina și pentru băieți sau nu prea?

7 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Este o masina polivalenta nu vad de ce ar fi pentru fete sau doar pentru baieti.
Doar culoarea daca este roz ar putea sa o faca o masina pentru fete in rest nu vad problema.
Mai ales ca modelul Cooper S este considerata varianta sport, si chiar este foarte puternica.
M-am plimbat cu motorizarea de 211 CP si mi-a parut racheta happy

| noktambul a răspuns:

Sigur ca este si pentru baieti. Mr Bean conduce un Mini Cooper happy

| Ionut29897 explică (pentru noktambul):

Foarte bun răspunsul tau

| Violleta2022 a răspuns:

Bineinteles ca este, mai ales daca tu ai inaltimea sub ai sub 1.80m ca sa intrii confortabil in ea.

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Depinde de culoare.

| Olivers a răspuns:

Este o mașină și wpentru băieți deoarece este motorizarea făcută de BMW sunt motoare bune un mic exemplu dacă ești pasionat de viteza trebuie sa ți contelu ca masina e ușoară și la un motor de 2.0 are undeva la 160 HP ceea ce orice masina de 160 HP dar mai greu va sta în urma încăpătoare nu te gândi ca poți cara cu el saci e o masina pentru pusti nu pentru familiști

| Bogdan_Ionut_1998_M6xE a răspuns:

Da, mie mi se pare că e ok și pentru băieți, gen mai de la oraș, știi... oricum mașina e foarte mișto și eu zic că fetele vor întoarce capul după tine.