| iulysteaua111 a întrebat:

Salut tuturor! intrebarea mea este daca pot modifica modelul de logan ph1 la modelul cu facelift(ph2), se potrivesc toate piesele (stopuri,capota portbagaj,bari,faruri), si cat ar costa aceasta modificare? multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Diferentele nu sunt asa mari, in fata cred ca merge usor, in spate pare sa aiba un pic alta forma. Dar chiar crezi ca merita sa schimbi atatea elemente care probabil te ajunge vreo cateva zeci de milioane doar pentru niste forme mai rotunde?

| iulysteaua111 explică (pentru suntserios):

Nu stiu daca merita dar daca imi place mai mult falift-ul ala, si mai scoti din cheltuieli prin vanzarea pieselor inlocuite. da crezi ca asta costa mai mult de 15 milioane?

| suntserios a răspuns (pentru iulysteaua111):

Numai farurile si stopurile daca le vrei noi te ajung vreo 700-800 ron.

Si problema cea mai mare e sa gasesti elemente la culoare. Chiar daca iei acelasi cod de culoare probabil vor fi diferente avand in vedere vechimea masinii si cel mai probabil ai sa ai nevoie de o revopsire