| claudiualin5 a întrebat:

Unde as ieși pe profit? Daca închiriez un autoturism(ex BMW seria 3 2002) sau sa iau BMW uri pentru dezmembrat? Cei care știu, merita sa cumpăr un BMW sa îl închiriez?

1 răspuns:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

BMW e scump la intretinere, si poate fi abuzat usor, deci nu ai control, cand inchiriezi asa ceva. Poti sa il primesti inapoi fiert, cu cauciucurile spate mancate, si ambreiajul prajit.
Nici cu dezmembrari nu o sa o duci bine, ca BMW au toti taranii saraci, si o sa-ti trage de preturi ca niste tigani ce sunt.
Cel mai bine iesi daca dezmembrezi masini simple, cautate, sau ceva mai greu de gasit: masini frantuzesti, italiene.
La Renault si Peugeot, de exemplu, sunt greu de gasit plasticele. Si sunt pline de plastic, daca o accidentezi, nu indoi tabla, spargi plastice.