| anonim_4396 a întrebat:

Salut.
Unde scrie luna de fabricatie a mașinii?
Ca nu gasesc.
Mersi

13 răspunsuri:
| carevaescu a răspuns:

In cartea de identitate a masinii. In asigurare. Mai este si asociata VIN-ului, si cauta online.

| UserRo10 a răspuns:

Ai in VIN, in cartea masinii, in baza de date a producatorului, oriunde pe net cauti dupa vin

| DeMicUnC?l?tor a răspuns:

E inscripționată pe tocul ușii. lăngă VIN sau Barcode.

| maphiotul a răspuns (pentru DeMicUnC?l?tor):

Luna? sigur?

| DeMicUnC?l?tor a răspuns (pentru maphiotul):

Eu am o mașină din 2020. Insă pe tocul ușii scrie Decembrie 2019

| maphiotul a răspuns (pentru DeMicUnC?l?tor):

Eu am intrebat luna, nu anul

| DeMicUnC?l?tor a răspuns (pentru maphiotul):

Pe a mea. Model 2020 in acte, scrie Decembrie 2019.

To find your vehicle's production date, open its driver's-side door and look for a large sticker inside the door jam. That sticker should contain information about your vehicle's weight, as well as its production month and year.

| maphiotul a răspuns (pentru DeMicUnC?l?tor):

Scrie decembrie 2019 pe ușă?
Greu de crezut, sorry

| DeMicUnC?l?tor a răspuns (pentru maphiotul):

Cănd un om e destul de politicos să-ți răspundă la intrebare. Fi la fel de politicos și vorbește frumos. Ce inseamnă EU AM INTREBAT LUNA. NU ANUL? Ești nascut și crescut in junglă?

| DeMicUnC?l?tor a răspuns (pentru maphiotul):

Nu trebuie să crezi.

| maphiotul a răspuns (pentru DeMicUnC?l?tor):

Cu ce te-am jignit sensibilule ca am zis luna si nu anul?
Nu e trecut pe nici un tocul usii nici luna, nici vin-ul, nici barcode.la nici o mașină

| maphiotul a răspuns (pentru DeMicUnC?l?tor):

Eventual in portbagaj langa roata de rezerva

| maphiotul a răspuns (pentru DeMicUnC?l?tor):

Cu ce nu am vorbit frumos?
Nu vrei sa iti trimit si un buchet de flori?