| Vvly a întrebat:

Salut, unde se afla siguranța pentru priză/bricheta la golf 4?, S-a ars și acum merge doar lumina aia de la bricheta, nu știu care e siguranța ce alimentează cu curent.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Pai daca lumina merge inseamna ca are curent. Alta e cauza. Bricheta nu face contact cum ar trebui, in priză.

| Vvly explică (pentru darrio2007):

Lumina e legată de fabrică pe faruri, când aprinzi farurile se aprinde lumina brichetei, mie mi-a sărit siguranța ce alimentează cu curent

| darrio2007 a răspuns (pentru Vvly):

Aha.