| Andrewe a întrebat:

Salut,unde se gaseste codul pin al casefonului, cand am primit masina mi s-a dat la chei si o bucata de plastic alba lunga pe care scrie diverse numere dintre care doar unul are 4 caractere.In manualul casetofonului nu scrie pinul.Acum nu imi cere pinul dar vreau sa stiu pe viitor de unde il pot lua.

Răspuns Câştigător
| cyberalex a răspuns:

Link:
www.lifewire.com/how-to-find-a-car-radio-code-534604

In mod sigur de la un dealer auto, unde ai nevoie de cateva date, VIN, model si tipul casetofonului, etc.

| Andrewe explică (pentru cyberalex):

Multumesc pentru raspuns, am fost la un dealer auto, ma rezolvat cu 50 lei

1 răspuns: