| Petrea_Valy_1993 a întrebat:

Urmeaza sa ma angajez la o firma de transport persoane, am permis cat. B, imi trebuie atestat sau ceva acte?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da.

| johnnny123 a răspuns:

Păi firma aia de transport care urmează să te angajeze nu ți-a spus de ce ai nevoie? Ți-a spus că te angajează fără să-ți spună nimic altceva, fără să verifice nimic? Nu de alta, dar un șofer care transportă persoane are o responsabilitate destul de mare.

| Petrea_Valy_1993 explică (pentru johnnny123):

De la firma au spus ca nu trebuie, am intrebat pentru mine, sa fiu sigur,

| danutzu96 a răspuns:

Eu stiu ca iti trebuie categoria C... cu B-ul poate sa transporti muncitori cu un Transporter sau ceva similar.