| En3Rgi a întrebat:

Salut, vechiul proprietar a schimbat sistemul audio (radio vechi) cu unul cu touchscreen mai modern. Boxele de la usile din fata merg dar de la usile din spate nu. El mi-a spus ca trebuie conectate cablurile de la boxele din spate la cele din fata. Stiti cumva cum se procedeaza exact? Multumesc.

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Identifici firele cu un aparat de măsură și le conectezi la ieșirile corespunzătoare. Simplu. Cred că știi să umbli cu un multimetru...