| somerandomdude713 a întrebat:

Voi merge saptamana aceasta la reprogramarea examenului practic pentru permisul auto. Ce e de facut in cazul in care ma reprogrameaza intr-o data in care nu pot? Ex: Bacalaureat, admitere, etc. Se poate sa schimb data atunci pe loc?

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Soliciti reprogramarea dupa prima data disponibila, intr-o data la care poti sa te prezinti.

| Sn4k3 a răspuns:

Spui ca nu poti in data aia si te programeaza pe alta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Păi ar trebui să te întrebe când să te reprogrameze și îi spui tu când ai putea (evident, în limita locurilor)

| OctavianSps a răspuns (pentru anonim_4396):

Din pacate nu te intreaba nimeni nimic, iti da foaia cu programarea si trece la urmatorul. Cel mai important este sa ii spuna dinainte, -sa stiti ca in perioada x-x ar fi de evitat din cauza ca am examen sau mai stiu eu.

| anonim_4396 a răspuns (pentru OctavianSps):

Probabil depinde.
la drpciv din județul meu te duci la un ghișeu unde e un polițist care te întreabă când vrei.