| AlexNdry a întrebat:

Voiam sa va intreb daca se poate face burnout cu un golf 5 1.6 benzina. Daca a facut cineva si daca i-a iesit si cum a facut cu frana de mana trasa sau din marsarier? Merci

1 răspuns:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Da, se poate face, si iese perfect! Mai ales ca masina are controlul tractiunii!
Iese ca in basme, doar ca fumul iese din ambreiaj, si trebuie sa chemi platforma dinainte.
In R nu se poate, sunt prea multe pinioane de invartit pentru un aspirator VAG.