| RafaelClaudiu a întrebat:

Vreau sa dau de permis a2 si nu stiu ce motor ca imi cumpar, imi puteti recomanda cateva? Pot sa limitez honda hornet 2006 pentru a2?

Răspuns Câştigător
| Andreimacinca1 a răspuns:

Zic sa nu te complici cu limitări. De început poti incepe cu un suzuki gs500, se încadrează la fix pentru a2. Mai poti incerca sa vezi ce recomandă motociclistii cu experienta. Încearcă să te uiți la Rager Danger, avea un video despre cum sa începi si cu ce. In rest, poti cauta păreri si recomandări pe Facebook, pe un grup de motociclisti. Lasă acolo o intrebare, si oamenii cu experienta sigur te vor ajuta

1 răspuns:
| florin926481f a răspuns:

Nu poti sa limitezi hornetul din 2006 pentru a2, cel din 2001 parca are 70 kw si merge limitat.