| Andreim5566 a întrebat:

Salut, vreau sa fac o revizie la o bicicleta cu frane hidraulice, franele nu mai tin deloc. Intrebarea mea este daca la acea revizie imi vor repara franele complet?

2 răspunsuri:
| Evolution a răspuns:

Pai ai discurile mancate? e posibil sa fie cablu rupt sau pot fi mai multe cauze.
Daca ai probleme doar cu franele si in rest merge bine, nu are rost sa faci o revizie completa, te duci si le spui problema, ei se uita doar la frane si iti spun cat te costa si iti fac franele.

| Alexandru_Deian_2001 a răspuns:

Daca ai $$$$ o sa o repare poate sunt stricate placutele ele costa in jur de 15-40lei doar pe fata sau doar pe spate, ei iti vor repara tot ce tine de frane doar sa alegi o revizuire completa multa bafta