| catalin25 a întrebat:

Salut, vreau sa imi achizitionez o masina si nu pot sa ma hotarasc ce model sa aleg intre BMW e90 facelift sau Passat CC, ambele motorizare 2.0d 177/184 HP(bmw) respectiv 170hp (passat cc), astept parerea voastra happy Multumesc!

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca zici de HP inseamna ca tio iei din gb. Daca stai in gb ia-ti bmw dar faca mergi in tara vw

| catalin25 explică (pentru mgtow):

Stau in Romania, am scris HP din obisnuinta

| mgtow a răspuns:

Recomand sa stai in Anglia si sa te faci cu bmw. Eu as vrea sa ma intorc inapoi dar mai astept o vreme

| catalin25 explică (pentru mgtow):

Nu sunt in Anglia laughing

| Violleta2022 a răspuns:

Au uitat sa specifici, cat de vechi sunt?!

| catalin25 explică (pentru Violleta2022):

Ambele masini intre 2009-2011

| cyupaku a răspuns:

Cauta plusuri si minusuri si pune-le in balanta

| catalin25 explică (pentru cyupaku):

Pai tocmai, sunt 50/50, altii spun ca au probleme cu BMW iarna, alti spun ca nu, vreau un sfat de la cineva care a condus una din masinile pe care le-am specificat mai sus, sau care are mai mult habar decat mine

| cyupaku a răspuns:

Tu vei conduce, nu comunitatea TPU

| cyupaku a răspuns:

Atunci ia BMW ca este pentru baieti