| BaconDavid2007 a întrebat:

Salut, vreau sa imi achizitionez un sistem de navigare sub 250 de lei (din acela de se lipeste pe parbriz) si nu stiu care ar fi cea mai buna optiune.....Ma puteti ajuta?

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

E o grijă in plus și bani dați aiurea.

De ce n-ai folosi tel-ul cu un program gratuit ce rulează fără net (ex. nevigator, waze)

răspuns dat de mine, dacă ți-e util zi "ms"

| Mirel4412 a răspuns:

La 250 lei iei maxim o chinezarie plimbata prin zeci de depozite, stiu ca nu e o suma mica, dar pentru o navigatie e. 200-300 lei pot face diferenta daca vrei chiar atat de mult una, cel mai bine folosesti telefonul dupa parerea mea, doar daca nu ai navigatie in consola centrala

| BlackPixel a răspuns:

Salut!
E greu sa gasesti sub 250 lei.
Am gasit acesta: https://www.emag.ro/......D9QZ1MBBM/
cred ca este cam mic si cam vechi.
Acesta ar fi bun: https://www.emag.ro/......DQKSK7BBM/
Dar este ceva mai scump.

__________________________
Raspuns de BlackPixel.
Daca raspunsul meu a fost bun sau ti-a placut, apasa pe Funda pentru a-l seta ca raspuns castigator.