| Luci88 a întrebat:

Salut, vreau sa imi cumpar o masina din strainatate, Olanda, Germania, si vreau sa va cer un sfat, pentru o masina pana in 3000 euro. daca imi puteti da niste sfaturi, un BMW 320? un wv passat? ceva asa mai pentru drum forister. pentru un barbat, ce ziceti de un vw transporter? indreptatima voi spre o masina ce credeti voi.
funda

Răspuns Câştigător
| Robertty a răspuns:

Crezi ca e convenabil sa dai 3000 de euro pe o masina din Germania si sa mai dai 2000 de inmatriculat? s au cat e...

15 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Toti viseaza la bmw acum si vw.parerea mea e ca astea nu-s masini pentru. oricine.eu mi-am luat primul bmw pe vremea cand nu aveau toti opincarii si inca se misca foarte tare masinutza.nush ce 320 poti sa iti iei cu 3000 de euro, poate doar un amarat de e36 de prin anii 96 sau un e46 vai de capu ei. un bmw pretabil incepe de la 6000 de euro dar merita masinutza+ca trebuie sa ai bani sa o intretii! asa toti salahorii de prin afara vin aici cu golfuri si bmw-uri de maxim 1000 euro si n-au bani nici de un schimb de filtre +ulei, dar si ei au masini straine is de rand cu lumea. observ ca a devenit un brand ca lumea sa ia masini vechi, unii chair foarte vechi...masini care acum cativa ani nici nu visau sa vada in poze. dar stiti de ce toti isi permit? pentru ca masinile alea nu le-ar conduce nici un homless din Germania (boschetar) si aici ma refer la masinile foarte vechi... cele de peste 17 ani vechime! pretenas pentru drumul tau forestier iti recomand ceva de teren, nu o berlina!

| sebysebyca a răspuns (pentru Simpatic):

Am citit comentariul tau si m-am minunat.consider ca esti un frustrat, un mincinos, pentru ca nu ai nimic, te uiti prin reviste cu masini si salivezi.ai fost primul care ai avut bmw? sa moara maica-ta sa nu mai faca idioti ca tine! stii cand a intrat bmw-ul in tara? nu mai scrie comentarii din astea ca rade lumea de tine mai pustiulica!

| ursachy a răspuns (pentru Simpatic):

Mai du-te-n mm de martalog. tu nu ai nici o bomboana. ce aere ai pe tine dar lumea nu stie ca tu faci pipi in pat... ia si uita-te in oala ta de pishat ce esti

| Luci88 explică (pentru sebysebyca):

Si ce mm de taran ras daca e pustiulik? vad ca tu esti unu din ala care pierde timpul pe net in mm de taran naiv SEBYSEBYCA

| sebysebyca a răspuns (pentru Luci88):

Dar de unde ai tu 3000 de euro cand voi botosanenii nu aveti nici bani de hartie igienica? va stergeti cu iarba la cur si vreti bmw? tii, ce basinos laudaros esti mai cacacila!

| Luci88 explică (pentru sebysebyca):

De La Maicata am. sa f. t ia de 8 ori si mi-a dat mie banii sa imi iau BMWlove struck fain nu?

| Simpatic a răspuns (pentru Luci88):

Sa va *** in gat pe astia care ati injurat la adresa mea de fraieri.prostilor nu stiti cu ce ma ocup, nici ce masina am am avut asa ca va trag sus.si aluia de mai sus care o arde cu poza lu gagica lu altu si cu id de fata.multa **** pentru martalogi prosti, copii raterzi

| Simpatic a răspuns (pentru sebysebyca):

O *** cu respect pe mata, stii tu cati ani am ule daca vorbeam de cioran si eliade numai spuneai ca-s pusti. n-am avut primul am spus ca am avut cand abia se aduceau si deci pretul era pe masura boule! am inceput pe un rechin e30, apoi e36 apoi e46 apoi m3.deci pentru toti prostii opincari care nu isi permit decat cand le da "europa" ceva firmituri sa o suga, in tara sunt oameni care fac bani cu adevarat si nu din milogeala ca voi.hai sictir prostule!

| Simpatic a răspuns (pentru ursachy):

De tine ce sa zic ca esti o femeie dupa fatza.pe tine te capacesc baietii **** stii sa stai in garda? daca as afla ca esti de al mine din oras nu ai mai dormi bine prostule! dovada ca toti looserii se dau grei la tastatura. **** daca asculti hip-hop nu te da baiat "ce rost are sa te dai ce nu esti de fapt?" ascunde-ti rochita in dulap!

| temugin a răspuns:

Pentru drum forestier ia-ti tractor nu bmw si vw

| Luci88 explică (pentru temugin):

Tractor sa isi ia maicata si sa se duca la marlit cu el mai dobitoculi, sau sa isi ia tractor sa te duca pe tine la Morga. TEMUGIN.

| unknownn a răspuns (pentru Luci88):

Pe langa ca vrea omul sa te ajute tu mai esti si prost si il injuri, cu ce natia matii vrei sa te duci pe camp? Cu X5-u? Ia-ti un ATV ma.

| Luci88 explică (pentru unknownn):

Sasi ia mata atv sa se duca la parlit cu el.in mm la ce te mai bagi in seama daca nu ajuti?

| ursachy a răspuns:

Fiat stilo. daca iti place. consuma si mai putin ca bmw si iesi si mai ieftin daca se strica ceva la ea

| Luci88 explică:

Mata mi-a dat permisu, am lasat-o sa ma linga, ia chiar intreab-o.