| ShutYn2 a întrebat:

Salut, vreau sa imi cumpar o masina in leasing, ori noua ori mana a 2-a si ma gandeam ca poate m-ati putea ajuta si pe mine cu un site de incredere. Multumesc. O zi buna va doresc.

4 răspunsuri:
| emoboy a răspuns:

Daca vrei persoane mai de incredere, te duci la dealer-ul marcii respective.Referitor la anunturile de pe net, iti dai seama dupa modul in care este formulat anuntul, cat de incredere este vanzatorul.

| ShutYn2 explică (pentru emoboy):

Nu mai vreau masina noua ca mi-am dat seama ca e mai greu sa iei o masina noua, dar de exemplu sa iau un BMW E46 FaceLift undeva la 5-6 mii dar in rate, cum pot face? Ca banii 6 mii nu am de unde sa fac...

suntserios
| suntserios a răspuns:

Site de incredere pentru ce? Vrei masina noua te duci la dealer ce alt site ai avea nevoie?