| Mystyco a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un kit angel ayes de pe internet (culoare alba) ce vreau eu sa stiu daca este legal am auzit ca iti pot lua talonu din cauza lor (PS. le pun pe un BMW E46)

1 răspuns:
| EkToR a răspuns:

Sincer chiar nu stiu, un pr are un e30 cu angel ayes rosi el a spus ca s-a dus la politie a intrebat daca are voie cu asa ceva si ziua urmatoare a luat kitul actele tot si gata nu are probleme daca la alea rosi nu sunt pb la alea albe nu mai zic