| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un renault symbol cu motor de 1.2 si 75cp. Ce parere aveti? este mare iferenta intre 1.2/ 75cp si 1.4? ce parere aveti de 1.2 pe renault symbol? abia se cara sau chiar e bun de ceva.

Răspuns Câştigător
| Ionut_Mladinovici_1986 a răspuns:

Depinde de ce pretentii ai de la ea...Sa te duca din A in B cu 5 persoane te duce, cu chiu cu vai, sa mai faci si o depasire la limita, nu prea, altfel s-ar bucura Sf.Petru ca are cu cine juca table mai devreme.Ambele sunt motoare "sa fie"...