| anonim_4396 a întrebat:

Salut, vreau sa imi iau o bicicleta electrica și am văzut multe modele dar nu știu care ar fi buna. Nu vreau una după 500 900 de km sa îmi cada ceva după, bicicleta sa fie buna si cu un cadru rezistent.
Sa fie model fat bike, ce bicicleta imi recomandați?

Eu doresc una cu asist și full electric, autonomie sa fie max. full electric 40-50 iar asist sa fie 70-80 sau poate și mai mic.

3 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Pai toate au garantie, stai calm. Piata e foarte diversa si se vind destul de putine din fiecare model, asa ca nu poate cineva sa iti dea o statistica clara privind care sunt mai rezistente. Te-ai gindit sa iei o bicicleta normala si un kit de conversie la electric? Plus de asta, ai uitat un detaliu esential - bugetul!

| andra8888 a răspuns:

Eu mi-am cumparat bicicleta de pe biciclop. Au preturi foarte bune si calitatea produselor sunt foarte bune
Ai aici o lista cu biciclete electrice https://bit.ly/3oG8L4a