| AestheticPerf a întrebat:

Vreau sa imi iau un Mitsubishi Pajero Sport ( GLS )2.5 Diesel din 2002-2004, este o masina fiabila? Stiu ca japonezele sunt fiabile pe benzina si aceasta fiind diesel, totusi vreau sa ma pot baza pe ea si sa nu schimb sau sa cedeze una alta la ea. Desigur ca vorbesc in afara de consumabile, filtre si etc pe care toata lumea le face. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Depinde cum a fost intretinuta, fiabila e dar are multa vechime