| Adrianisen a întrebat:

Salut, vreau sa îmi iau un pocket bike dar pocket-ul e din Timișoara iar eu sunt din Suceava. Ce ar trebui sa fac?
Asi vrea niște sugestii va rog
Dau funda

2 răspunsuri:
| bibi5961 a răspuns:

Daca vrei, te duc eu cu masina (te costa doar benzina pana acolo si-napoi) eu sunt tot din sv :p

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Daca ai incredere in vanzator, il cumperi prin curierat rapid, cu plata ramburs + verificarea coletului.
Daca vrei sa il probezi inainte, un pocket din ala poti aduce si cu trenul, dar nu cred ca merita 2 zile pierdute pe drum, pentru o 'drujba'.
Deci... Curierat, sau cumperi de mai aproape.