| Xander112 a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar o masina si problema este ca nu gasesc una ok. Vreau o japoneza de preferat (pe benzina), cu care sa fac naveta. Bugetul este de 4200e (nici mai mult nici mai putin). Singura chestie e sa nu fie scurta (cum e golf 4). Nu ma intereseaza dotari, culoare etc, doar sa aiba motor mai mare de 1, 2. Va multumesc frumos!

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Am facut o configurare asa ca sa-ti dai seama cam ce poti cumpara in banii acestia, deci am ales masini pe benzina cu buget maxim 4200 euro, sa fie in special sedan (si nu numai) dar sa nu fie hatch (ai facut remarca cu golf 4), in lista vor aparea si cateva marci precum hyundai sau kia care-s Koreea, dar si japonezele nissan, honda, mazda, suzuki:

https://www.autovit.ro/......--seg-suv/
si aici toyota care am omis-o intr-o prima faza neintentionat : https://www.autovit.ro/......--seg-suv/

ps: bugetul tau este cam micut pentru o masina de an bun si dotata, dar consider ca ai facut o alegere buna cu masini japoneze, japonezii fac cele mai fiabile motoare aspirate asa cum nemtii fac cele mai bune dieseluri!