| Bogdan26071999 a întrebat:

Vreau să schimb volanul la golf 4 cu unul de pe golf 7 fără comenzi. Se poate sa cumpăr volanul de la golf 7 și să montez airbag-ul de la golful 4? Este vreo problemă?

Răspuns Câştigător
| OldSoul a răspuns:

Crezi tu ca o sa se potriveasca montat airbagul de golf 4 pe un volan de golf 7?
Nici gand.
De asta de multe ori un airbag e mult mai scumpe ca volanul propriuzis.
Daca vrei sa faci aceasta schimbare vei fi nevoit sa cumperi si un airbag compatibil cu acel volan.