| Denis67 a întrebat:

Vreau sa stiu odata ce am terminat legislatia rutiera la scoala de soferi, ce chestionare se dau inainte de a trece la partea practica?

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Diferă de la firmă la firmă, intrebă-ți instructorul ce "chestionare se da"

| Catrice a răspuns:

De la pagina 264, întrebările de la 1 la 500. Vezi ca sunt cu variante multiple.

| aneliram a răspuns:

Eu când am dat, ne.au dat chestionare vechi (asta depinde de scoala), tip pe hârtie, la care a trebuit sa iau minim 23 pentru a intra în proba practică.

| aneliram a răspuns (pentru aneliram):

A fost de ajuns un chestionar trecut, nu toate pe care le.am facut.