| Mihai118 a întrebat:

Vreau sa stiu si eu care din urmatoarele masini consuma mai putin, si care au piesele de schimb mai ieftine...
Volkswagen Golf sau Opel Astra / Vectra / Corsa (toate in 4 usi)
Vreau sa imi cumpar o masina dar am un buget destul de mic, maxim 3.400 euro, si caut una cu consum cat mai mic (nu smart ca am 1, 93 si nu cred ca ma incadrez big grin )
Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| SmRpT a răspuns:

Din cate ai enumerat acolo, Opel Corsa consuma cel mai putin si nici piesele nu cred ca sunt scumpehappy..parerea meabig grin...

| stanciucristian a răspuns:

Da smrpt are dreptate opel corsa e cea mai convenabilahappy

| k3nzo1 a răspuns:

Noul Showroom Hyundai Timisoara
http://www.hyundaitimisoara.ro/