| nifron a întrebat:

Vreau sa stiu si eu la un camion raba de cereale cat ar costa asigurarea, impozitul la primarie si ce se mai plateste? Sa stiu daca merita sa cumpar una tinand cont ca o folosesc numai la cereale cand e campanie.

1 răspuns:
| Dani6421 a răspuns:

Te rog sa intelegi ca pretul este în funcție de șoferul acelui vehicul cat și despre detaliile acestuia, difera începând de la vârsta celui care are numele pe asigurare și toate datele pana la tipul, marca și multe alte detalii despre vehicul un pret aproximativ și mult mai clar poti afla chiar tu sunând la o firma specializată care oferă asigurări poti afla de acolo oferindu-le niște informații cerute de aceștia foarte multe variante de plata cat și pret.