| Opris_Patrik_1977 a întrebat:

Salut You am o întrebare, am 13 ani și vreo 1, 64 pot să mă așez pe bancheta din fața? Nu aș vrea să încerc că n-am bani de amenda :/

Răspuns Câştigător
| GicaGigekGica a răspuns:

Copiii mai înalţi de 1 metru şi 35 pot merge numai pe bancheta din spate, cu centura de siguranţă pusă. Pe scaunul din faţă au voie doar copiii mai mari de 12 ani, dar care să fie mai înalţi de 1 metru şi 50 de centimetri.

| Opris_Patrik_1977 explică (pentru GicaGigekGica):

Ești sigur man, nu vreau amenda?

| GicaGigekGica a răspuns (pentru Opris_Patrik_1977):

Da ma, asta e legea happy

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sigur ca poti, tot ce trebuie este sa ai si sa folosesti centura de siguranta.