| Adrian_Enache_1990 a întrebat:

Salut, zilele astea iau permisul pentru a2 și trebuie sa îmi iau un motor. Puteți sa îmi recomandați ceva? Am 1, 87 și 75 de kg, sunt ceva înalt și bugetul nu conteaza, mulțumesc anticipat.

1 răspuns:
| florin926481f a răspuns:

Pai depinde ce vrei tu, daca vrei sportiva:ninja 250-300
honda cbr 250 yamaha r3 sau sv650 care nu cred ca e sportiva dar mna cam atat
Daca vrei naked:gs500, kawa er5-6,cb500,yamaha mt03,
Mai sunt multe altele dar nu stau sa scriu aici 100
Eu ti as recomanda un gs500f sau e nu cont sau un sv650 nu ca celelalte nu ar fi ok dar probabil o sa dai de A si o sa vrei ceva mai puternic.Bafta sa iei permisu✌