| anonimbuc21 a întrebat:

Salutare.
Am dat jos bateria de pe un corsa c si imi apare safe la casetofon si nu merge radio.
Si nu am niciun cod de casetofon.
Ce sa fac?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Suni la opel sa ceri codul

| sierra1 a răspuns:

Ai incercat de 4 x 0?

| Eisenheim a răspuns:

Dacă nu ai pe ușa la torpedou în dreapta o hârtie cu codul, nu prea ai ce face, doar să îți iei alt aparat radio

| mgtow a răspuns (pentru Eisenheim):

Nu, da un telefon la opel

| Eisenheim a răspuns (pentru mgtow):

Din câte am auzit Opel are aceelasi cod la toate, am avut și eu dar nu îl mai știu....deci ar putea întreba pe cineva care are CORSA

| mgtow a răspuns (pentru Eisenheim):

Nu costa nimic daca suna la reprezentanta, in manualu masinii vine codu altfel opel il faciliteaza