| Winners10 a întrebat:

Salutare. Am nevoie si eu de o navigatie pentru un VW Jetta 2006 care sa includa ori Waze ori Google Maps. Ati putea sa ma ajutati daca cunoasteti asemenea produs?

5 răspunsuri:
| antimulte a răspuns:

Ia ce iti place si se potriveste mai bine pe masina ta. Pentru Google maps sau Waze ai nevoie obligatoriu sa aiba sistemul Android, si ca sfat alege o varianta cu minim 2 gb de RAM ca sa se miste decent.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu ai nevoie de navigatie pentru waze si google mape, astea sunt aplicatii pe care le poti instala pe mobilul tau, si-l poti folosii ca navigator, atunci cand sofezi.
Trebuie doar sa-ti cumperi un dispozitiv de plastic ca sa-ti fixezi mobilul de el, pe bord si evident un cablu de alimentare al teelfonului, ca mobilul sa stea alimentat, mai ales cand sofezi pe drum lung si se consuma bateria.

| Winners10 explică (pentru Violleta2022):

Din intrebarea mea reiese clar ca nu ma intereseaza pe telefon

| OldSoul a răspuns:

Https://www.aliexpress.com/......42143.html
Eu am modelul acesta, si sunt multumit de ea pentru banii respectivi.

| TheGentleman a răspuns:

Smartphone sau tabletă. happy