| Florin3212 a întrebat:

Salutare, am si eu nevoie de cate sfaturi de la cunoscatori sau cei care au mai trecut prin asta.
Acum cateva zile am facut un accident usor(putin zgariata masina pe o parte si oglinda rupta) si de atunci imi e frica sa mai conduc deoarece ma tot gandesc ca poate se intampla iar. Trebuie sa duc masina la mecanic dar cand ma gandesc ca trebuie sa o conduc pana acolo imi tot reamintesc de accident si simt cum imi creste tensiunea.
Ceva sfaturi cum sa scap de frica asta va rog?

Răspuns Câştigător
| AndrewR a răspuns:

Poti merge cu cineva de incredere in dreapta, macar seara sa dai o tura.
Totul porneste de la ce gandesti, doar putina incredere sa ai si o sa treci peste, important e sa mergi o data, dupa o sa fie ok!