| Winners10 a întrebat:

Salutare. Am si eu nevoie pentru un VW Jetta 2006 2.0 TDI de acel capac negru care inchide farul pe interior (cel interior de sub capota). Aveti idee de unde as putea sa il achizitionez?

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Ori de la o reprezentanță VW, ori de la dezmembrări.

| Winners10 explică (pentru mihai69):

Asta stiu si eu. Doar ca nu prea gasesc la dezmembrari. Nu e o piesa ce trebuie neaparat sa fie noua. M-am gandit ca poate stie cineva

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Afla codul de pe capac (sau ia-l de pe celalalt), apoi cauti piesa pe site-urile in genul autodoc, autokarma, epiesa, tragul de piese, etc.