| Nicusor1222 a întrebat:

Salutare,am și eu o întrebare.
M-am înscris la o școală de șoferi auto și instructorul m-a tot amânat la examenul teoretic, nu am făcut nici măcar o oră de condus și am vorbit cu el doar la telefon, și-a amintit de mine după o lună și m-a sunat să mă întrebe dacă mai vreau să dau examenul teoretic, i-am spus să-mi închidă dosarul, a zis că îl închide și acum mă amenință că nu mai pot niciodată să dau de permis de categoria B în România.
Ce pot să fac în situația asta?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Instructorul vorbeste prostii, poti sa urmezi cate scoli de conducere vrei si sa sustii examinarea. Nimeni din Romania nu te poate impiedeca, daca indeplinesti conditiile prevazute de legislatia rutiera.

| UserRo10 a răspuns:

Mergi la orice scoala atestata si deschide dosar la ei. Ce spui tu sunt abureli de 2 lei. Fraier tu ca ai asteptat atat happy