| thelegend123 a întrebat:

Salutare. Am și eu o problema dacă ma puteți ajuta. Am un Audi a4 s line 2007 140 cp, problema este ca atunci când o pornesc și e scoasa din viteze se aude o bătaie sub ea mai spre partea din dreapta, am ridicat capota dar nu îmi dau seama de la ce e. Cred ca se aude și în mers nu prea îmi dau seama, dar când e scoasa din viteze și stau pe loc se aude o bătaie de câteva secunde după încetează câteva secunde și tot așa.
Ofer fundă

2 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Eu as zice ca e volanta.

| thelegend123 explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Dacă e volanta, trebuie schimbata volanta cu tot cu kit ul de ambreiaj sau doar volanta?
Dacă o mai las asa, îmi afectează ceva?