| Florin095 a întrebat:

Salutare! Am si eu un Kawasaki ZX6-R (2005) si am o problema pe partea electrică. Cand dau semnal dreapta imi apare in bord si totul functioneaza perfect (semnal pe oglinzi pe banda led si pe spate). Cand dau semnal stânga nimica..nici pe bord nu imi apare intermitent becul de semnal nimic...CE AŞ PUTEA FACE IN PRIVINȚA ASTA? Multumesc.

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

"sem al stânga nimic. CE AŞ PUTEA FACE IN PRIVINȚA ASTA?"

traseu intrerupt sau comutator defect... măsori și afli exact care e