| danynyo13 a întrebat:

Salutare,am un Ford fiesta când o închid cu cheia manual merge sa o închid dar când vreau sa o deschid nu se deschide ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| alexwahl a răspuns:

E o problema mecanica. Cel mai ieftin e sa ungi incuietoarea si locul unde bagi cheia. Daca tot nu o sa mearga, nu ramane decat sa desfaci usa si sa te uiti.

2 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Vezi daca merge cu cheia de rezerva. Daca nu, trebuie inlocuita incuietoarea.

| danynyo13 explică:

Înțeleg dar mă gândesc că încuietorile sunt bune că merge inchisa, și cheie de rezervă nu am