| Burducea_Alex_1996 a întrebat:

Salutare! Am un Mistsubishi Lancer Evo X! Culaorea rosu mat trecută in talon jante r 18! Vreau să ii pun un eleron pe portbagaj si sa ii schimb bara față. Trebuie omologate la RAR probleme la ITP ceva? Multumesc! Dau funda!

Răspuns Câştigător
| Whitesnake99 a răspuns:

Teoretic nu, practic daca sunt ambele foarte ostentative si aduc a masina de curse de Tokyo si dai peste un gabor mai zelos, esti la mila lui.

1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

Nu,nu vor fi probleme, am vazut destule masini preparate si nu s-au dus aia (majoritatea nu o fac) sa omologheze.