| cls12 a întrebat:

Salutare!
Am un vectra b din 2000 si vreau sa ii schimb scaunele si banchetele de la un passat b6 credeti ca s-ar potrivi?
Sau de la ce model de masina s-ar potrivi mai confort.

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Incearca si vezi, pana nu incerci tu nu vei afla, masoara le inainte de a le demonta sa nu lucrezi de doua ori.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Fiecare masina are scaunele ei. Nu merg de pe Passat, nici de pe Vectra C. Poate de pe Vectra A.
Dar ca detinator de Vectre, iti spun ca nu vei gasi scaune mai confortabile.
Cauta un interior de Vectra B din piele, cu toate reglajele macar la scaunele din fata.
https://www.olx.ro/......eTg3f.html