| Oapi1000 a întrebat:

Salutare, aș avea nevoie de cineva care se pricepe pe partea audio la mașini pentru un sfat, două, trei.
Mi-am luat un Nissan Quasqai din 2007, 1.5 motorină și are conexiune blutooth, dar din păcate îi doar pentru apeluri și nu pune piese de pe telefon.
Aș vrea să pun un aparat care să preia atât semnalele pentru muzică cât cele pentru apeluri iar în același timp să fie compatibil și cu comenzile de pe volan.
Poate să-mi recomande cineva un aparat de calitate cât și un amplificator care să transmită mai clar sunetul și un brand de boxe care să redea sunetul la o calitate bună?
Mulțumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Este c am veche masina si o sa i ti pună taxe doamna Gabi Firea ca masina poluează.

| Oapi1000 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Amu nu tare am treabă cu ea că-s din Maramureș, deși știu că tot la fel se aplică taxele.
Mie nu mi se pare căi chiar așa veche, distribuția acum 2 săptămâni a fost schimbată complet, și sa făcut și schimbul de ulei.
Astăzi îi schimb plăcuțele de frână.
Da motorul este euro 4 din câte știu, nu mi se pare chiar așa mult impozitul după capacitatea cilindrică.