| Adrian_Pandelescu_1995 a întrebat:

Salutare,as dori sa cumpar si eu un scuter first bike energic si nu prea mai gasesc.Sunt din judetul Ialomita ma pot deplasa pana la Bucuresti. Daca aveti cunostinte va rog sa le lasati intr-un raspuns!

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| Live4Ride a răspuns:

Chiar acum am cautat pe olx.ro si vad ca sunt cateva zeci de scutere first bike. incearca acolo! Parerea mea e ca mai bine mai pui ceva bani si cumperi ceva mai calitate gen piaggio, aprilia, Gillera sau altele!

| Adrian_Pandelescu_1995 explică (pentru Live4Ride):

Eu doresc sa cumpar First Bike Energic deoarece am 16 ani si in 2 saptamani primesc carnetul cu cat. AM.Si mie mi se pare cel mai potrivit acel mode de scuter deoarece am mai condus si imi place cum se aseaza pe drum

| Live4Ride a răspuns (pentru Adrian_Pandelescu_1995):

Cauta pe olx ca sunt o gramada am vazut!

| Adrian_Pandelescu_1995 explică (pentru Live4Ride):

Da-mi te rog frumos un link ca eu nu gasesc