| Leatherleader a întrebat:

Salutare. As vrea sa stiu daca atunci cand faci scoala auto a doua oara e ceva diferit, adica: mai faci legislatie? platesti mai putin?
De exemplu: un prieten a luat sala din prima incercare, iar la oras a picat de 3 ori, si nu mai poate sa dea si a 4-a oara deoarece luna viitoare ii expira dosarul, si acum vrea sa se inscrie la o alta scoala.
Astept raspunsuri, multumesc.

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Faci iarasi scoala de conducere, la fel ca si prima data, cu legislatie si conducerea prin oras.

| persqective a răspuns:

Nu e nimic diferit fata de prima oara, trebuie sa ia de la capat toate orele de condus si legislatie.