| Sarcopt a întrebat:

Aveți idee dacă janta de Matiz se potriveşte şi la Cielo? Mulțumesc anticipat

4 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

N-am chef sa caut. Dar uita-te la distanta dintre prezoane (4x100, 5x100, 4x110... ceva de genul), diametrul jantei (la Matiz sunt sigur ca e R13), si latimea (Matiz probabil are 4.5j, la Cielo banuiesc ca e 5j sau 5.5-6j). Dar cine stie, s-ar putea sa fie la fel... Nu prea am avut treaba cu Daewoo.
Am avut insa cu multe Kadett-uri, din care s-a facut Cielo, si aveau jante R14, si R15, cel mai des.

| Sarcopt explică:

Jantele sunt pe 13 ", problema este că nu ştiu distanța dintre prezoane

| Andrei_Andrei_2001 a răspuns:

Eu cred ca da.

| myslivcow a răspuns:

Salut.Depinde de câți inch are janta.Dar de obicei se potrivește.