| Marcu_Stefan_2001 a întrebat:

Salutare, ce părere aveți despre Subaru? Mai ales de modelul Subaru Legacy 2.0 diesel? Mulțumesc

1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

Subaru este o marca buna cu renume in motosport, nu stiu despre masinile lor pe diesel dar cele pe benzina sunt interesante si de obicei foarte scumpe, oricum Subaru este ceva mult diferit fata de ceea ce circula pe soselile noastre.
Este de luat in calcul si faptul ca piesele de schimb la o masina japoneza pot fi ceva mai scumpe decat la masinile produse in UE mai ales piesele originale, pentru ca la multe modele de masini japoneze nu ai sa gasesti piese aftermarket